ISOVER Merino - мінераловатний плитний утеплювач, призначений для ізоляції скатних покрівель та перегородок. Він забезпечує спеціальну тепло- та звукоізоляцію з високою пружністю та гідрофобним ефектом. Волокна матеріалу оброблені водовідштовхувальними компонентами по всій поверхні, що забезпечує відштовхування вологи. Його висока пружність дозволяє легко розміщувати в каркасах, навіть у нахилених чи вертикальних позиціях, без потреби у додатковому закріпленні. Низька теплопровідність забезпечує ефективне теплозбереження. Щоб забезпечити захист ізоляції від вологи та пилки, рекомендується використовувати пароізоляційну плівку або інші будівельні матеріали.
ISOVER Merino ідеально підходить для будь-яких застосувань, де потрібна тепло- та звукоізоляція, що не піддається механічному навантаженню, таких як скатні покрівлі, каркасні конструкції, перегородки та підвісні стелі. Властивості: Негорючий матеріал (група НГ) Високі показники теплоізоляції Відмінні акустичні властивості з точки зору звукопоглинання Екологічно безпечний
Підвищена вологостійкість (гідрофобна поверхня) Довговічний Стійкий до шкідників, які можуть пошкодити деревину, гризунів та насекомих. Легкий у використанні - можна різати, свердлити тощо Висока пружність, легко піддається підгонці під різні розміри та форми конструкцій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Isover |
| Страна производитель | Польша |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Форма поставки материала | Плита |
| Теплопроводность | 0.037 Вт/мК |
| Дополнительные характеристики | |
| Водопоглощение | 0.8 % |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Размеры | |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Длина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴


