
Технічні двері з італійськими самодовідними петлями TD ABWEHR (Ei-30)
16 100 ₴
- В наличии
+380 (73) 086-98-38
Богдан- +380 (96) 252-55-11Сергій
- +380 (93) 155-65-10Сергій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Утеплене дверне полотно з гнутого профілю
Дверне полотно виготовляється з 2 листів металу товщиною 1,2 мм.
В конструкції дверей застосовуються 3 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна здійснюється мін ватою.
Товщина полотна складає 51 мм
Гнутий двоступеневий профіль
Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чуму досягається високий рівень тепло і шумоізоляції.
Товщина короба становить 85 мм
Протипожежна фурнітура
На технічних дверях тм ABWEHR використовується сертифікована протипожежна фурнітура та якісна ручка на планці чорного кольору
Apecs 200-ZN
Завіси з доводчиком
Петлі з автоматичним доводчиком, для кращого запирання дверей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Пользовательские характеристики | |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Payment/Delivery | Предоплата 50%. |
| Vendor code | Ei-30 |
| Вид | Технічні |
| Огнестойкость | Сертифіковано 60 хвилин |
| Замки | Протипожежний Apecs 200-ZN |
| Комплект | Складська програма |
| Количество петель | 2 шт. |
| Лиштва | Без лиштви |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата 45 кг/м³ |
| Петли | Італійські самодовідні завіси |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Сегмент | TD |
| Сегмент дверей | Стандарт |
| Серцевина | Avers, 5 ключів |
| Теплоизоляция | Середня |
| Терморозрив | Нет |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Тип фасону | Метал-Метал |
| Товщина коробу | 85 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5 мм |
| Товщина металу на полотні | 1,2 мм |
| Толщина полотна | 51 мм |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Фурнітура | Ручка на планці |
| Шумоізоляція | Середня |
Информация для заказа
- Цена: 16 100 ₴














